Baner Flash
O klubie

Rock Klub Iron

iron klub

Powstał 10.03.2007. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym mogliby gromadzić się fani rocka (w szerokim tego słowa znaczeniu. Dla nich przygotowaliśmy bogaty repertuar muzyczny. Będzie u nas grana muzyka rockowa dla 18-latków jak również dla 60-latków. Wiek nie ma jednak znaczenia lecz zamiłowanie do rockowego brzmienia. W naszym klubie odtwarzamy muzykę w różnych odmianach:

  • Heavy metal- IRON MAIDEN , JUDAS PRIEST , SAXON , METALLICA , MANOWAR.
  • Hard Rock – DEEP PURPLE , BLACK SABBATH , LED ZEPPELIN.
  • Ghotic Rock - NIGHTWISH , THERION , WITHIN TEMPTATION.* Art Rock - U2 , COLDPLAY , HIM , PINK FLOYD , GENESIS.

To tylko nieliczne przykłady tego co możecie u nas usłyszeć i zobaczyć. Tak naprawdę zależy nam na tym abyście dobierali sobie muzykę sami, a my w miarę potrzeb postaramy się ja dla was zdobyć.

Księga gości

Zapraszamy na naszej księgi gości na której możecie podzielić się z nami opiniami na temat klubu jak również piszcie jakiej muzyki chcielibyście posłuchać w Rock Klub Iron.

Koncerty na 50 – calowym ekranie

Odtwarzane też będą koncerty na 50-calowym ekranie. Mamy nadzieję, że wspólnie z wami uda nam sie stworzyć klimat dla każdego rockmana. Nie chcemy nikomu nic narzucać, a o tym co będzie w danej chwili grane zadecydujecie wy (oczywiście w miarę stanu posiadania). Jeżeli coś będzie niedostępne to dołożymy starań aby to uzupełnić.

Koncerty na żywo w klubie

Chcemy również organizować koncerty na żywo, lecz ze względu na ograniczoną ilość miejsc będą one niewielkie(głównie koncerty akustyczne).

Koncerty wyjazdowe

Zajmiemy się także sprowadzaniem biletów na koncerty i organizacją wyjazdów.

Przykład:

29.04.2007 GODZINA 14.00 – Wyjazd spod klubu na Saxon i Masterplan.

bar iron
Nasze przepyszne menu.
koncert

piwko

Kuchnia i bar

Zapraszamy do naszej kuchni na dobrą pizze, dania obiadowe, przekąski i desery. Barman serwuje zimne piwo i trunki. Menu znajdziecie na stronie.

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy imprezy typu (urodziny, imieniny, osiemnastki itp.) Możliwe jest wynajęcie samego lokalu, jak również ustalenie dowolnego menu. Ilość miejsc na imprezach organizowanych - do 40 osób.

Telewizja

Posiadamy pełny pakiet telewizji kablowej oraz Cyfra +. Oprócz muzyki będziemy transmitować mecze piłki nożnej (liga polska i ligi europejskie). Zapraszamy także na zawody żużlowe ligi polskiej jak również zawody z cyklu Grand Prix. Gdy będą odbywać się inne poważne imprezy sportowe możecie je u nas oglądać.

Maszyna

Od jakiegoś czasu w klubie stoi maszyna do gry, na której można próbować szczęścia. Życzymy wielkich wygranych wygranych!!!

Klima

By do maksimum uprzyjemnić wam pobyt w klubie zainstalowaliśmy klimatyzację. Dzięki czemu lokal stał się miejscem gdzie można schronić się przed upałem, a chłodzić nas będzie nie tylko piwo!!! Wydajna wentylacja skutecznie walczy z dymem co z pewnością ucieszy osoby nie palące.

Parking

Przy klubie stworzony został parking, teraz gdy macie ochotę wpaść na pizze z soczkiem nie musicie się martwi gdzie postawi wasze cztery kółka.

Fan rocka - właściciel